19 czerwca 2026r. czwartoklasiści i nie tylko, przystąpili do egzaminów na kartę rowerową. Uczniowie, aby go zdać najpierw musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, a następnie pokonaywali specjalnie przygotowanego miasteczka ruchu drogowego. 
Do egzaminów przystąpiło 52 chętnych uczniów, którzy solidnie się przygotowali i pomimo stresu oraz wysokich temperatur wykazali się umiejętnościami jazdy rowerem. Wszyscy otrzymali kamizelki odblaskowe poprawiające widoczność rowerzysty na drodze.
Zdającym gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy w trakcie wakacji.

Relacja foto...

12 czerwca 2026 r. uczniowie klas 3a i 3c odwiedzili Łódź. Podczas wyjazdu zwiedzili nowoczesne Centrum Nauki i Techniki EC1, gdzie uczestniczyli w ciekawych zajęciach oraz poznawali tajniki nauki i techniki.
Następnie udali się do łódzkiego zoo, którego największą atrakcją było Orientarium – nowoczesne oceanarium prezentujące podwodny świat oraz zwierzęta Azji Południowo-Wschodniej. Uczniowie z dużym zainteresowaniem obserwowali rekiny, płaszczki, kolorowe ryby oraz inne egzotyczne gatunki zwierząt. Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła uczestnikom wielu nowych wiadomości, ciekawych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń.

Relacja foto...